چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

بازدید قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری قزوین ؛

از پروژه ایستگاه آتش نشانی بازار قزوین بازدید کرد

قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری قزوین به همراه پیله چی معاون عمرانی این منطقه از پروژه ایستگاه آتش نشانی بازار قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه چهار شهرداری قزوین؛ داریوش قاسمی شهرداری قزوین در تکمیل این خبر اظهار داشت: به منظور سهولت در امداد رسانی به موقع در زمان وقوع حوادث به شهروندان و اصنافی که در محدوده بازار قزوین مشغول به فعالیت می باشند،موضوع احداث ایستگاه آتش نشانی بازار در دستور کار معاونت عمرانی این منطقه قرار گرفت.

 

وی افزود: از اواخر شهریور ماه جاری عملیات احداث پروژه ایستگاه آتش نشانی بازار در زمینی به مساحت ۲۱۰ مترمربع دارای ساختمانی دو طبقه با قابلیت قرارگیری ۲ جایگاه ماشین آتش‌نشانی و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان آغاز شد.

 

مدیر منطقه چهار شهرداری قزوین بیان کرد: در مهرماه عملیات تخریب ساختمان قدیمی و خاک برداری پروژه به پایان رسید و عملیات آرماتور فونداسیون در مرحله اجرا قرار گرفت و تا پایان آبان ماه عملیات بتن ریزی و اجرای فونداسیون ایستگاه آتش نشانی به اتمام خواهد رسید.

 

قاسمی در خاتمه افزود: طبق برنامه زمان بندی پروژه ایستگاه آتش نشانی بازار در مدت زمان ۹ ماه پیش بینی شده که حوزه عمرانی منطقه چهار در تلاش هستند تا پایان اسفند ماه امسال پروژه فوق به مرحله بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

 

 

تصاویر مرتبط