چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سرپرست شهرداری منطقه چهار خبر داد:

بازدید میدانی اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری منطقه چهار از ناحیه دانش

اعضای شورای شهر قزوین و سرپرست شهرداری منطقه چهار به منظور بررسی میدانی مشکلات شهروندان ، از ناحیه دانش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار قزوین،به منظور بازدید میدانی و بررسی مشکلات عنوان شده در جلسه ملاقات های مردمی روز دوشنبه 14 شهریور ماه، فرج اله فصیحی رامندی و حسین صلح جو از اعضای شورای شهر به همراه داریوش قاسمی سرپرست منطقه چهار و مدیران حوزه شهرسازی این منطقه از ناحیه منفصل شهری دانش و محله ناصرآباد بازدید کردند.

سرپرست شهرداری منطقه چهار در این بازدید اظهار داشت:به درخواست تنی چند از شهروندان  در ملاقات های مردمی، بعضی از پلاک ها و معابر دارای مشکل بازدید به عمل آمد که با توجه به مغایرت های وضع وجود با طرح تفصيلي و نقشه تایید شده مقرر گرديد نسبت به اصلاح موارد مذکور پس از ارسال پرونده به کمیسیون ماده پنج و بررسی های کارشناسی، اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در خصوص طرح های تفصیلی این گونه بیان کرد: طرح تفصیلی عبارت از طرحی است که بر اساس معیارهای کلی طرح جامع شهر و همچنین نحوه استفاده از زمین های شهری در سطح محلات را مشخص می کند.

قاسمی در پایان افزود :از اهم موارد بررسی شده در طرح تفصیلی را می توان به موقعیت و مساحت دقیق زمین ،وضع دقیق و تفصیلی شبکه عبور و مرور، میزان و تراکم ساختمانی در واحدهای شهری، اولویت های مربوط به مناطق بهسازی و نوسازی و توسعه و حل مشکلات شهری اشاره کرد.

 

تصاویر مرتبط