پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۰۳

سرپرست شهرداری منطقه چهار :

اجرای عملیات بهسازی، روکش آسفالت و کفپوش پیاده رو در ناحیه دانش

سرپرست شهرداری منطقه چهار قزوین گفت: در دو ماه گذشته به مقدار ۱۳ هزار متر مربع روکش آسفالت ،2 هزار و ۳۰۰ متر مربع لکه گیری آسفالت ، 350 متر مربع کفپوش پیاده رو و 400 مترمربع جدولگذاری در سطح ناحیه دانش انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار قزوین؛ داریوش قاسمی سرپرست این منطقه در مورد انجام فعالیت های عمرانی در ناحیه منفصل شهری دانش اظهارکرد: با تلاش های مجموعه معاونت عمرانی منطقه و ناحیه دانش در دو ماهه اخیر حدود ۱۳ هزار متر مربع از خیابان ها و کوچه‌های ناحیه دانش و ناصر آباد مورد روکش آسفالت قرار گرفته است.

وی افزود: از جمله مناطقی که در ناحیه دانش و ناصرآباد مورد بهسازی و روکش آسفالت قرار گرفتند،خیابان باهنر و کوچه های امام صادق(ع)،گلزار،غفاری،عارف،بهارپنج،صفای یکم،شهریار،مسلم بن عقیل،صفای ۱ تا ۴ و نرگس ۱ تا ۲،بن بست امیر کبیر و شریعتی ۴ ،۵ و ۷ است.

سرپرست منطقه چهار قزوین گفت: در طی ۲ ماهه اخیر با استقبال خوب مردم در ناحیه دانش و ناصرآباد به صورت مشارکتی و با نظارت فنی این ناحیه به مقدار 350 متر مربع کف پوش پیاده رو و 400 متر مربع جدولگذاری صورت گرفته است.

قاسمی با بیان اینکه اجرای برخی از طرح ها در محدوده شهری نیازمند حفاری در معابراست، اضافه کرد: خرابی ها و ایجاد لکه در آسفالت اکثراً به علت حفاری در معابر جهت اجرای شبکه فاضلاب، تقویت فشار آب شهری، کابل گذاری و تقویت شبکه برق صورت می گیرد که پس از آن مورد لکه گیری قرار می گیرد.

 وی در پایان تصریح کرد: به همین منظور در تیر و مرداد امسال به میزان 2 هزار و ۳۰۰ متر مربع لکه گیری آسفالت و ترانشه حفاری انشعابات در ناحیه دانش و ناصرآباد انجام شده است.

 

تصاویر مرتبط