یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

سرپرست شهرداری منطقه چهار:

رضایت مندی ۷۰ درصدی مردم از سامانه ۱۳۷ شهرداری منطقه چهار قزوین

سرپرست شهرداری منطقه ۴ قزوین گفت: طی دو ماه اخیر حدود ۷۰ درصد از تماس های ثبت شده در سامانه ۱۳۷ منطقه چهار مورد رضایت مردم قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار قزوین؛ داریوش قاسمی سرپرست این منطقه در خصوص گزارش عملکرد دو ماهه سامانه ۱۳۷ اظهار کرد: بنابر گزارشات اعلام شده از تعداد ۱۵۱ مورد درخواست در سامانه شهرداری منطقه چهار ، ۹۸ مورد از درخواست ها طی تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ مورد رضایت مندی شهروندان قرار گرفته است.

وی افزود: اعم موارد ثبت شده در سامانه ۱۳۷ این منطقه در تیر و مرداد امسال در ناحیه آزادگان و ناحیه منفصل شهری دانش مربوط به آسفالت محل های حفاری شده جهت انشعابات، مرمت، لگه گیری و نشست آسفالت، تعمیر و تعویض دریچه و پل های آهنی به منظور تردد وسایل عبوری، سنگ فرش پیاده رو ها، شناسایی دیوار های ناایمن در بافت های فرسوده و جدول گذاری معابر و خیابان ها است.

قاسمی در خصوص موارد در دست اقدام ثبت شده در سامانه منطقه چهار شهرداری تصریح کرد: تعداد ۵۱ مورد از درخواست مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷ مربوط به فعالیت های در دست اقدام این منطقه از شهرداری است که انجام این گونه از موارد با بررسی و طرح در معاونت عمرانی منطقه و تخصیص اعتبار لازم در مدت زمان پیش بینی شده در مرحله اجرا در خواهد آمد که این موضوع توسط مسئول سامانه این منطقه به مردم اطلاع رسانی داده می شود.

سرپرست شهرداری منطقه چهار قزوین در خصوص نقش سامانه ۱۳۷ در تسریع بررسی مشکلات شهری توسط مردم اظهار کرد :يکي از مشکلات رايج و فراگيري که در مديريت کلان شهری مشاهده مي شود، ضعف دريافت اطلاعات به موقع مديران شهري درباره نيازهاي شهروندان و تشخيص ضرورت هاي ارائه خدمات شهري در نواحي و مناطق مختلف شهرداري است.

وی افزود: در اين ميان يکي از بهترين روش ها براي کسب اطلاعات دقيق در زمينه مسايل و مشکلات شهروندان و دريافت ديدگاه هاي مردم پيرامون مديريت شهري، ايجاد خطوط ارتباطي مناسب با شهروندان و کسب اطلاعات از طريق خود آنان مي باشد و اين مهم با ايجاد سامانه موسوم به ۱۳۷ در شهرداري قزوین دنبال مي شود که در هر منطقه شهرداری واحدی به عنوان سامانه ۱۳۷ مسئول ثبت و پیگیری گزارشات مردمی و ارسال به واحد های ستادی به منظور رفع مشکل است.

تصاویر مرتبط