سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۵

سرپرست شهرداری منطقه چهار:

اجرای عملیات ترمیم و روکش آسفالت و کف پوش معابر در سطح محلات ناحیه آزادگان

سرپرست شهرداری منطقه چهار قزوین گفت: در دو ماه اخیر به مقدار 2 هزار و 600 متر مربع آسفالت و 500 متر مربع کف پوش در سطح محلات ناحیه آزادگان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار قزوین؛ داریوش قاسمی سرپرست این منطقه در خصوص انجام فعالیت های عمرانی در سطح ناحیه آزادگان اظهار کرد: با تلاش های مجموعه معاونت عمرانی منطقه و ناحیه آزادگان در دو ماهه گذشته عملیات کف پوش شدن پیاده رو در خیابان عباسپور به متراژ ۵۰۰ متر مربع در مراحل پایانی کار قرار گرفته است.

وی گفت: در این مدت عملیات روکش آسفالت به متراژ ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع در ناحیه آزادگان از جمله پیاده روی انتهای خیابان مجاهد،کوچه حکمت ۴۱ در بلوار نوروزیان، کوچه بهار در خیابان مفتح، زرگر کوچه در خیابان حضرت امام خمینی (ره)، کوچه فروردین در شهرک عارف و محوطه امامزاده حلیمه خاتون در خیابان بوعلی به اتمام رسیده است.

سرپرست منطقه چهار قزوین گفت: در طی ۲ ماهه اخیر عملیات لگه گیری آسفالت و ترانشه حفاری گاز در ناحیه آزادگان در سطح محلات سعدی فرعی،نوروزیان،شهرک عارف،غیاث آباد، میدان حسن پور و خیابان بوعلی انجام شده است.

وی افزود: تعداد ۱۰ مورد ترمیم و تعویض دریچه های فلزی به منظور تردد وسایل عبوری در مناطق مختلف ناحیه آزادگان صورت گرفته است.

قاسمی در پایان اضافه کرد: از اهداف لکه گیری و آسفالت در مناطق شهری این است که از آسیب رساندن به خودروها و وسایل عبوری و نیز از گسترش خرابی ها به سایر نقاط آسفالت جلوگیری شود.

تصاویر مرتبط